AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zafer Ortaokulu Afyonkarahisar Okul Sporları Yıldızlar Futbol Turnuvasında Yarı Finalde...
![Zafer Ortaokulu Afyonkarahisar Okul Sporları Yıldızlar Futbol Turnuvasında Yarı Finalde...](/meb_iys_dosyalar/2017_02/20160230_IMG-20170220-WA0009.jpg)
Afyonkarahisar okul sporları yıldızlar futbol 2.tur grup maçlarında ilçemiz Zafer Ortaokulu liderlik maçında NİKO O.O´ yu 2-0 yenerek grup 1.si olmuştur ve Afyonkarahisar şampiyonasında yarı finali garantilemiştir.Emeği geçen sporcularımızı , öğretmenlerimizi, velilerimizi ve beden eğitimi öğretmenimiz Kadir BURSALIOĞLU´ nu tebrik eder , final maçlarında başarılar dileriz...