AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖGEP (Yönetici Gelişim Eylem Planı) Aralık - Ocak Ayı Faaliyet Toplantısı
YÖGEP (Yönetici Gelişim Eylem Planı) Aralık - Ocak ayı faaliyeti kapsamında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Emin KARAOSMAN başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim BADAK, Çobanlar ÇPAL Müdürü Sayın Yakup GÖZEL ve Gökhan TUNCAY, Tayfun IŞIKLARLI, Uğur ERDOĞAN'ın katılımlarıyla "İmam Hatip okullarının toplumsal algısı, algı yönetimi, kurumsal imaj yönetimi ve okulların tanıtımı bağlamında gerçekleştirilecek çalışmalar, dijital okul portfolyosu oluşturma, okul web sayfasının ve sosyal medyasının yönetimi" konulu toplantı 18.01.2022 Salı günü gerçekleştirildi.![YÖGEP (Yönetici Gelişim Eylem Planı) Aralık - Ocak Ayı Faaliyet Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2022_01/18142848_WhatsApp_Image_2022-01-18_at_14.19.15.jpg)