AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yavuz Selim Ortaokulunun Oryantiring Başarısı
![Yavuz Selim Ortaokulunun Oryantiring Başarısı](/meb_iys_dosyalar/2020_03/16094520_89617923_1109081646091565_3014519394807054336_o.jpg)
İlimizde yapılan Oryantiring müsabakalarında Yıldız Kızlarda , Kücük Kızlarda ve Küçük Erkeklerde İl 2.si Yıldız Erkeklerde İl 3. sü ve Hentbolde İl 3.sü olan Yavuz Selim Ortaokulu öğrencileri ödülleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ebubekir BOZKURT' u ziyarete gelmişlerdir. Öğretmenimizi Takımlarımızi ve Okul idaremizi başarılarından dolayı tebrik ederiz.