AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ufka Yolculuk Yarışması...
![Ufka Yolculuk Yarışması...](/www/images/mansetresim.png)
2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında ülkemiz genelinde uygulanan "Ufka Yolculuk"yarışmasında ilçemizden 2 öğrenci ilk 10´da dereceye girmiştir.Öğrencilerimiz ödüllerini okullarına kadar gelip takdim eden AKÜ´den Yrd.Doç.Mehmet KAHRAMAN´a teşekkür ederiz.İmamhatip ortaokulu Sevde Rabia DÜNDAR ve Kocaöz Ortaokulu Ali SALTUK´a başarılarından dolayı tebrik ederiz.
![30-12-2016](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_30150441_img20161229wa0006.jpg)
![30-12-2016](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_30150440_img20161229wa0002.jpg)