AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG SINAVINDA RESMİ/ÖZEL OKUL VE KURUMLARINIZIN MEBBİS VE E-OKUL DA YAPACAĞI İŞLEMLER

TEOG SINAVINDA RESMİ/ÖZEL OKUL VE KURUMLARINIZIN MEBBİS VE E-OKUL DA YAPACAĞI İŞLEMLER

MEBBİS Sınav İşlemleri Modülünde Yapılması Gerekenler

1- Sınav sabahı Okul idaresi tarafından MEBBİS Sınav İşlemleri Modülünden Diğer Sınav İşlemleri-Sınav Binası Görevli Bilgi Girişi Rapor al ekranından Bina Yoklama listesi ve kura Raporunu almak.

2- Bina Sınav Sorumlusu yani Okul Müdürü tarafından Sınav başlayınca yani saat 09:00’da ve sınav bitiminde sınav durumu hakkında daha önce verilen cep telefonuna mesaj atılacaktır.

3- Sınav İşlemleri Modülü + Diğer Sınavlar + Sınav Binası Görevli Bilgi girişi ekranından sınava gelen ve gelmeyen salon görevlisi ve Bina komisyonu bilgilerini sınav bitiminden önce Görevi ve Salon numaralarını yazarak kaydetmek. (Her iki gün için ayrı ayrı işlenmesi gerekmektedir.)

4- İl Temsilcilerinin sınav bitiminden sonra kurum müdürleriyle beraber il temsilci raporunu doldurup kaydetmeleri gerekmektedir.

5- 27/11/2015 Tarihinden sonra Notlar duyurular ekranından Ek Ders Puantajı Raporunu almak. Bu rapor öğretmeni sınavda görevli olan tüm kurumlar tarafından alınacaktır.

E-OKUL Sınavlar Modülünde Yapılması Gerekenler.

1- Sınav işlemleri modülünde Sınava girmeyen ve Yedek salonda sınava giren öğrenci bilgilerini sınav bitiminden hemen sonra işlemek.

-Güvenlik personeli ve hizmetli girişlerini MEBBİS modülünden işlemek

Hükümet Konağı 3. Kat Çobanlar /AFYONKARAHİSAR - 2722612523

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.