AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEBRİKLER KALE TEBRİKLER ÇOBANLAR
Afyonkarahisar'da yapılan Küçük Erkekler Genel Klasman İl 3.lüğünde Kale Şehit Taşyürek İlkokulu Genel Kategoride :Basri Taşyürek1000 m Afyonkarahisar 1.si Satı KaracaFırlatma Topu Afyonkarahisar 2.si Süleyman ŞahinFırlatma Afyonkarahisar 3.sü olmuşlardır.İlçemizi en güzel şekilde temsil eden öğrencilerimizi kutlar, okul müdürümüz Fatih Bostan ve öğretmenimiz Ali Demir'e teşekkür ederiz.![TEBRİKLER KALE TEBRİKLER ÇOBANLAR](/meb_iys_dosyalar/2024_03/04110447_snapinsta.app_429146579_915118106876630_3943028186571396394_n_10801.jpg)