AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"TEKNOKUL” Projemiz Başarılı Bir Şekilde Tamamlandı...

 

Erasmus Plus Programı Ka1 Okul Eğitimi Personel Hareketliliği Alanındaki “TEKNOKUL” Projemiz Başarılı Bir Şekilde Tamamlandı.

 

 

            İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen Erasmus +  ka1 okul eğitimi personel hareketliliği alanındaki projemiz başarıyla tamamlanmıştır. Proje çerçevesinde dört farklı ülkeden dört farklı konuda, 16 öğretmen ve idareci eğitim almıştır. Projenin içeriği; eğitimde teknolojiden azami ölçüde yararlanma, kişisel gelişimini tamamlamış lider ve yenilikçi öğretmenlerin yetişmesini sağlamaktır. Projenin amacı, diğer eğitim sistemlerini yerinde gören, inceleyen ve karşılaştırabilen; dil yeterliliğine sahip, kişisel gelişimini tamamlamış, öğrencilerine yeni ufuklar açan; teknolojiyi en etkili ve verimli bir şekilde kullanabilen eğitimcileri hedeflemektedir. Eğitimlere katılan öğretmen ve idarecilerimiz yaygınlaştırma etkinlikleri çerçevesinde edindikleri bilgi, davranış ve tutumları il, bölge ve ülke çapında  yaygınlaştırmaya devam etmektedirler.  

Hükümet Konağı 3. Kat Çobanlar /AFYONKARAHİSAR - 2722612523

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.