AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilerimiz Atletizm Yarışmalarında İl Geneli Dereceye Girdi...
![Öğrencilerimiz Atletizm Yarışmalarında İl Geneli Dereceye Girdi...](/meb_iys_dosyalar/2017_03/01095407_atletizm.jpg)
Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği il geneli okul sporları müsabakalarında atletizm branşında Çobanlar İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden Münevvere UYSAL İl 3.’sü ve Ömer DOĞAN il 4.’sü , Kale Ortaokulu öğrencilerinden Beyzade Nur OKCU 1500 metrede il 4.´sü,Kozaöz Ortaokulu öğrencilerinden Ömür KILIÇ 1500 metre de il.6´ sı , Elif DEMET il.10 ´ su . , Günay ÇANKAYA il 9.´ su olmuşlardır. Öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ederiz...