AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Münazara Ligi Yarışması
![Münazara Ligi Yarışması](/meb_iys_dosyalar/2018_01/11145902_IMG-20180111-WA0003.jpg)
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Liseler Arası Münazara Liginde Çobanlar Çok Programlı Anadolu lisesinin ilk rakibi olan Şuhut Zafer Anadolu Lisesini 3-0 net bir skorla yenerek üst tura yükselmiştir.Bir üst tura yükselen öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.