AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Münazara etkinliğinin 1. etabı tamamlandı.
İlçemiz ortaokullar arası münazara etkinliğinin ilk turu olan Zafer Ortaokulu - İmam Hatip ortaokulu karşılaşması bugün saat 10:30da Çobanlar Ortaokulu Konferans salonunda yapıldı.![Münazara etkinliğinin 1. etabı tamamlandı.](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_07155856_img_0828.jpg)
Yapılan münazarada Zafer Ortaokulu "kişilik ve karakterin oluşmasında en önemli etken ailedir" tezini savunurken; İmam Hatip Ortaokulu " kişilik ve karakter oluşumunda en önemli etken arkadaş ve sosyal çevredir." tezini savunmuşlardır. Jüri eşliğinde yapılan münazarada tezini kabul ettiren taraf İMAM HATİP ORTAOKULU olmuştur. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.