AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüzden Bir Proje Başarısı Daha!!!
![Müdürlüğümüzden Bir Proje Başarısı Daha!!!](/meb_iys_dosyalar/2019_05/03150456_BaYlYksYz-1.jpg)
Zafer Kalkınma Ajansı Projesinde sonra AB Erasmus+ Projemizde başarıyla onaylandı.Müdürlüğümüzün AB Erasmus+ Programı 2019 yılı Bireylerin Öğrenme Hareketliliği alanında "Hepimiz Özeliz" başlıklı 2019-1-TR01-KA101-063022 Proje numarasıyla yazmış olduğumuz proje başarılı ile kabul edilmiştir.Proje Afyonkarahisar'da KA101 projesi alanında onaylanan tek kurum olarak büyük başarıya imza atmıştır.