AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
LGS Kapsamında İlçemiz Kurumlarında Alınan Tedbirler
2020 Lgs Kapsamında İlçemiz Okul ve Kurumlarında Covid19 döneminde yapılacak olan sınava dair tüm önlemler alınmış,Kurumlarımız İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürleri tarafından yerinde denetimlere tabi turulmuştur.Lgs ye girecek tüm öğrencilerimize başarılar diler,sosyal mesafe maske ve hijyen kurallarına azami özen göstererek sınavı sorunsuz bir şekilde tamamlamalarını temenni ederiz.