AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"LGS EVEBEYNİ OLMAK" KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ
![](/meb_iys_dosyalar/2022_01/05111646_1.jpg)
Programa Kaymakamımız Sayın Mücahit ÖZTÜRK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim BADAK katıldı. karşılıklı sohbet ortamında geçen programda Kaymakam Öztürk; sınava hazırlanan öğrencilerin moral ve motivasyonlarını artırmak, hedeflerini belirlemede yardımcı olmak için çocuklarımızın doğru ve planlı bir şekilde çalışmaları gerektiğini vurgulayarak öğrenci velilerimize çocuklarımızın yanlarında olduklarını hatırlattı.