AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Küçük Kızlar Okullar Arası Masa Tenisi Turnuvasında Çobanlar Ortaokulu öğrencilerimiz il 2.si oldu
Afyankarahisar´da geçen yıl 3. olduğumuz Okul Sporları Küçükler Masa Tenisi Takımlar Şampiyonasında bu yıl Çobanlar Ortaokulu sporcularımız final oynayıp il 2.si olmuştur. Öğrencilerimizi ve beden eğitimi öğretmenimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.![Küçük Kızlar Okullar Arası Masa Tenisi Turnuvasında Çobanlar Ortaokulu öğrencilerimiz il 2.si oldu](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_24103250_20141223_144404.jpg)