AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KALE VE GÖYNÜK ORTAOKULU 8. SINIF ZİYARETİ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim BADAK Kale ve Göynük Ortaokulu 8. Sınıf öğrencilerimizle bir araya geldiler. Samimi sohbetlerin yaşandığı ziyaretlerde ÇEKAP Kapsamında ilçemizde yapılacak LGS Çalışmaları hakkında bilgi verildi. Okul müdürleri Fatih BOSTAN ve Emrah TİRYAKİ'den okullarımızın genel durumu hakkında bilgi alındı.![KALE VE GÖYNÜK ORTAOKULU 8. SINIF ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2023_11/28161942_aa.jpg)