AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İYİ DERSLER ŞOFÖR AMCA PROJESİ SEMİNERİ VERİLDİ.
![İYİ DERSLER ŞOFÖR AMCA PROJESİ SEMİNERİ VERİLDİ.](/meb_iys_dosyalar/2018_11/29103605_manYet.jpg)
Trafik güvenliği ve bireysel sorumluluklar konusunda farkındalığı geliştirmek için Ulaştırma, İçişleri ve Milli Eğitim Bakanlığı´nın koordinasyonunda yürütülen "İyi Dersler Şoför Amca" projesi kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz toplantı salonunda taşıma servis şoförlerimize Şube Müdürümüz Nural KUYRUKCU ve Bolvadin Jandarma trafik görevlilerince seminer verildi.