AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlk atama ile ilçemize atanan öğretmenlerin bilgisine...
İlçemiz bünyesine öğretmen olarak atanan arkadaşlar öncelikle İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gideceklerdir.![İlk atama ile ilçemize atanan öğretmenlerin bilgisine...](/www/images/mansetresim.png)
İlçemiz bünyesine öğretmen olarak atanan arkadaşlar öncelikle İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gideceklerdir. İldeki işleri hallettikten sonra atandıkları kuruma ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geleceklerdir. Atanan adaylardan istenecek belgeler linktedir: /meb_iys_dosyalar/2015_09/15041714_atama.pdf