AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzle Röportaj

Zafer Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Ayten Koçak ÖZTAŞ ve Zafer Ortaokulu 5. Sınıf öğrencileri Ecrin AFYON ile Cafer UĞUR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim BADAK'ı makamında ziyaret ederek röportaj gerçekleştirdiler. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzle Röportaj

Zafer Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Ayten Koçak ÖZTAŞ ve Zafer Ortaokulu 5. Sınıf öğrencileri Ecrin AFYON ile Cafer UĞUR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim BADAK'ı makamında ziyaret ederek röportaj gerçekleştirdiler. "Devlet Büyükleriyle Röportaj" başlığıyla yapılan görüşmede, öğrencilerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüze tecrübelerini ve karşılaştığı zorlukları sordular. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Gençelere daima hayalleri olmasını ve hayallerinin peşinden giderken karşılaşacakları zorlukların onları asla yıldırmaması gerektiğini ayrıca saygının daima hayatımızda olmasını ve özellikle anne ile babaya olan saygının en önemli duygular olduğunu 18-05-2022ifade etti. 

Hükümet Konağı 3. Kat Çobanlar /AFYONKARAHİSAR - 2722612523

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.