AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN YARIYIL TATİLİ MESAJI

 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN YARIYIL TATİLİ  MESAJI

       

  İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ EBUBEKİR BOZKURT ´DAN YARIYIL TATİLİ MESAJI

 

  Büyük bir heyecan ve umutla başladığımız 2016-2017 eğitim-öğretim yılının 1. dönemini eğitim camiası olarak yaptığımız özgün ve özverili çalışmalarla geride bıraktık. Harcanan emek, yapılan onca  çalışmanın sonucunda yarıyıl tatili, gerek öğrencilerimizin, gerekse öğretmenlerimizin dinlenmeleri, kendilerine zaman ayırmaları ve önümüzdeki dönemde daha güzel işlere, başarılara imza atmaları için  önemli bir fırsat olacaktır.

         Sevgili Öğrenciler,

      Uzun ve önemli bir yolculuğun daha temel bir basamağını geride bıraktınız. Kendi geleceğiniz için harcadığınız zaman ve verdiğiniz emek için sizleri tebrik ediyorum. Yönelimleriniz, yetenekleriniz doğrultusunda kendinizi geliştirmenizin imkânlarını çoğaltmak ve daha nitelikli eğitim almanızı sağlamak için attığımız adımlara, sizlerin de çok çalışarak, kendinizi her bakımdan yetiştirerek karşılık vereceğinize ve ülkemizi güzel bir geleceğe taşıyacağınıza inancım sonsuz. Bu tatil dönemini dinlenmenin yanı sıra kitap okuyarak, zamanınızı kültür, sanat ve spor aktiviteleriyle değerlendirerek geçirmeniz umudundayım.

          Kıymetli Veliler;

       Bilinmelidir ki her çocuk özeldir, her çocuk parmak izi kadar birbirinden farklıdır, bu nedenle akademik ve sosyal yönden de farklı olacaktır. Karnelerde yer alan notlar bir sonuç değil, bir süreçtir. Bu süreci çocuklarınızı dinleyerek ve isteklerini göz önünde bulundurarak hoşgörü ile okul- aile işbirliği içerisinde iyileştirebilirsiniz. Çocuklarınızla yakından ilgilenerek onlara gereken desteği ve güveni verdiğiniz ölçüde onların daha başarılı olacaklarını rahatlıkla görebilirsiniz. Çocuklarımızın yapabildiklerine teşekkür etmeli, yapamadıkları üzerinde onların düşünceleri ile birlikte çözüm üretmelerine veliler olarak rehberlik etmeliyiz. Lütfen hesap sormak yerine hatırlarını sorun evlatlarımızın. 

          Geleceği Şekillendiren; Toplumumuzun Asıl Mimarları Siz Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,

     Bu yarı dönemlik süreçte göstermiş olduğunuz özveri ve enerjinin gelecek dönemlerde de Çobanlarımıza yansımasını temenni edip, her zaman yanınızda olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Emeklerinden dolayı tüm yönetici ve öğretmenlerimize, yürüdüğümüz yolda bize destek olan velilerimize ve geleceğimiz öğrencilerimize teşekkür ederek, iyi, mutlu ve sağlıklı geçireceğiniz bir tatil diliyorum…

  Yeni dönemde, yeni heyecanlarla birlikte olmak temennisiyle…

 

    Ebubekir BOZKURT

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı 3. Kat Çobanlar /AFYONKARAHİSAR - 2722612523

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.