AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim BADAK'ın YKS Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim BADAK Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek öğrenciler için yayınladığı mesajında; "YKS'ye girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, her birinin hayal ve hedeflerine ulaşacakları bir yükseköğretim kurumuna yerleşmelerini temenni ediyorum."
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim BADAK'ın YKS Mesajı

Eğitim hayatınızın önemli aşamalarından olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) 18 Haziran ve 19 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Sınavın hazırlık sürecinin siz gençler, aileleriniz ve öğretmenleriniz için zor bir süreç olduğunu biliyoruz. Sınava girecek tüm öğrencilerimiz, çok büyük emekler vererek sınava hazırlandılar. Pek çok şeyden feragat ederek çalışan ve çaba gösteren gençlerimiz, girecekleri sınavda en güzel neticeyi alacaklardır. Gençlerimiz inanç ve ümitle girdikleri sınavın sonunda başarıya ulaşacaklardır. Hedef ve idealleri doğrultusunda kendilerini bekleyen bir yükseköğretim kurumuna adım atacaklardır. Emin adımlarla ilerledikçe gelecek hayatlarını inşa etmiş olacaklardır.

Bu duygu ve düşüncelerle 18-19 Haziran'da üç oturum hâlinde gerçekleştirilecek olan YKS'ye girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, her birinin hayal ve hedeflerine ulaşacakları bir yükseköğretim kurumuna yerleşmelerini temenni ediyorum.

 

Hükümet Konağı 3. Kat Çobanlar /AFYONKARAHİSAR - 2722612523

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.