AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim BADAK'ın Yıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim BADAK'ın Yıl Sonu Mesajı

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılını ilimiz genelinde 20 kurumda, 245 öğretmen, 2 bin 604 öğrencimiz ile tamamlamış bulunuyoruz. Yaz tatiline başlayacak olan geleceğimizin teminatı çocuklarımızın tatil sevinçlerini yürekten paylaşıyorum. Tüm çalışmalarımız, yarınlarımızın güvencesi olan çocuklarımızı ve gençlerimizi yeni Türkiye yolunda, ilerlemeye açık, araştıran ve sorgulayan, bilginin hâkimi bireyler olarak yetiştirmek içindir.

"YENİ HAYALLER KURUN, KENDİNİZİ DİNLEYİN,"

Değerli öğrencilerimiz; Karnenizde ki notları bir yıl boyunca yaptığınız çalışmaların değerlendirmesi olarak görünüz. Zayıf yönlerinizi güçlendirmek için bu tatili fırsata çeviriniz. Çevremizdeki tarihi ve kültürel mirasımız olan yerleri, müzeleri gezin. Doğaya temas edin. Sosyal ve kültürel aktivitelere imkanlarınız el verdiğince önem verin. Yeni hayaller kurun, yeni birilerini tanıyın, görmediğiniz yerler görün, bilmediğiniz şeyler öğrenin, kendinizi dinleyin, kendi sesinizi duyun. Bütün bunlarla beraber mutlaka kitap okuyun. Sizleri seviyor şimdiden iyi tatiller diliyorum.

"ÇOCUKLARIMIZIN ALDIĞI KARNE HEPİMİZİN KARNESİ"

Sayın velilerimiz; Sizler, en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızı bizlere emanet ettiniz. Onların iyi bir eğitim alması, kişiliklerinin gelişmesi, şekillenmesi ve iyi bir geleceğe hazır olmaları için büyük özveride bulundunuz. Bugün, çocuklarımız karnelerini alıyor. Unutmayın ki onların aldığı karne hepimizin karnesi. Her ne kadar karnenin üzerinde çocuğun ismi yazıyorsa da hepimizin karnesi.

"ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM"          

Kıymetli meslektaşlarım; İyiye, güzele ve hakikate dair ne varsa ülkemiz ve çocuklarımız için birlikte başaracağımıza olan inancım tamdır. Sizler üstün gayret ve özverili çalışmalarınızla ülkemiz ve geleceğimiz için önemli olduğunuzun bilinciyle başarılı bir yılı daha geride bıraktınız. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımız için yaptıklarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum.

Bu duygularla, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyor, kendilerini en kalbi muhabbetlerimle selamlıyorum."

Hükümet Konağı 3. Kat Çobanlar /AFYONKARAHİSAR - 2722612523

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.