AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim BADAK'ın Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim BADAK'ın Kurban Bayramı Mesajı

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim BADAK , Milli Eğitim camiasının, tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimizin Kurban Bayramını kutladı.                        

        Bayramlar; milletimizin ilahi bir armağan olarak kabul ettiği ve sevinçle karşıladığı, çocuklarımızın mutlu olduğu,  sevginin, şefkatin, merhametin, birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, millet olma şuurunun  kuvvetlendiği, dayanışma ve paylaşım ruhu ile kardeşliğimizi pekiştirdiğimiz çok özel ve önemli günlerdir.

       Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bu özel günlerde, toplumsal dayanışmanın da gereği olarak yoksul, kimsesiz, hasta ve yaşlıları ziyaret etmek, maddi ve manevi yardımlarda bulunmak, çocukların başını okşamak, yüzünü güldürmek, onları sevindirmek, manevi duygularımızı güçlendirecektir. İhtiyaç sahiplerinin unutulmadığı, dargınlıkların son bulduğu, sevgi ve muhabbetin yayıldığı huzur dolu bir bayram geçirmek en büyük temennimizdir.

       Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı'mızı en içten dileklerimle kutluyor; Milli Eğitim camiasına, öğretmen, öğrenci ve velilerimize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. 

       İbrahim BADAK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı 3. Kat Çobanlar /AFYONKARAHİSAR - 2722612523

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.