AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim BADAK'ın 30 Ağustos ZAFER Bayramı Mesajı
Milletimizin ve kahraman askerlerimizin şanlı mücadelesi ile kazanılan 30 Ağustos Zaferi'nin 100. yıl dönümünü milletçe kutlamanın haklı gurur ve sevincini yaşıyoruz. Vatanımızın bütünlüğü ve milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferin 99. yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Millî mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor, milletimizin ve şanlı ordumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum. İbrahim BADAK İlçe Milli Eğitim Müdürü![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim BADAK'ın 30 Ağustos ZAFER Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2022_05/18214851_FB_IMG_1652899678628.jpg)