AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Oyunları Yarışmasındaki Başarımız

Halk Oyunları Yarışmasındaki Başarımız

Çobanlar Yavuz Selim Ortaokulu ve Çobanlar Belediye Spor Klübü olarak 4 Ekiple Katıldıkları Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Okullar Arası Ve Kulüpler Arası İl Yarışmalarında 4 şampiyonluk ile son 3 yılda şampiyonluklarına yenilerini ekleyerek devam ettiler ve kupalarını müzelerine yerleştirdiler. Hem okul müdürlüklerini hem de antrenörlüklerini yapan Ahmet Doğan ; “ekibimizin şampiyonluktan ziyade en büyük kazancı geleceğimizin emaneti olan değerli öğrencilerimin halk Oyunları sayesinde birlik olmayı, dayanışmayı, paylaşmayı, emek vermeyi, sevgiyi, saygıyı, bir ömür hatırlanacak olan güzel ve özel anıları biriktirmeyi, kültürümüzü yaşatma ve gelecek nesile aktarma görevini üstlenmelerini, yeni tecrübeler edinmelerini ve farklı kültürleri görüp saygı duyma fırsatlarını elde ettiler. Böylece hiç bir başarının tesadüf olmadığını çalışarak terleyerek yaparak ve yaşayarak anlamış oldular ve sonuçta girmiş oldukları tüm kategorilerde 1. İlk kupasını kaldırdılar.” Dedi. 
➖➖Okul Sporları Küçükler Düzenlemesiz
➖➖Okul Sporları Küçükler Düzenlemeli olarak Çobanlar Yavuz Selim Ortaokulu İl şampiyona olmuştur. 
➖➖Kulüpler Minikler Düzenlemeli
➖➖Kulüpler Minikler Düzenlemesiz olarak Çobanlar Belediye Spor Spor Kulübü il şampiyona olarak Afyonkarahisar’ı 27-28 Nisan 2019 tarihinde Antalya da yapılacak olan bölge müsabakalarında ilimizi temsil etme şansını elde ettiler.Öğretmen ve Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz...

Hükümet Konağı 3. Kat Çobanlar /AFYONKARAHİSAR - 2722612523

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.