AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH Projesi Altyapı Kurulumları (Günlüdür)...

FATİH Projesi Altyapı Kurulumları (Günlüdür)...

Eğitimde Fatih Projesi kapsamında bugüne kadar altyapı kurulumu yapılmamış olan okul/kurumlarımıza altyapı kurulumları yapılacaktır. Okullarımızın Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının yapılabilmesi ve ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde belirlenebilmesi için https://veri.meb.gov.tr/FormaGit.aspx?ID=325 adresi üzerinden Bakanlığımızca oluşturulan formun 07.10.2016 tarihine kadar Fatih Projesi kapsamında altyapısı kurulmayan tüm kurumlarımızca (Lise, ortaokul, İlkokul, Anaokulu, HEM, METEM vb.) doldurulması gerekmektedir.

İlgili formu belirtilen süreye kadar doldurmayan okul/kurumlar alt yapı ve fiber hizmetinden yararlanamayacaktır. (Kurum Amirleri sorumlu tutulacaktır.)

 

Not: Şayet Aynı Binayı Ortak Olarak Kullanan Kurumlar Varsa;

Aynı binayı ortak kullanan kurumlardan bina mülkiyeti kime aitse o kurum bilgi girişi yapacak, Binayı misafir olarak kullanan kurumsa Okuldaki Derslik Sayısı, Müdür odası sayısı, müdür yardımcısı sayısı, öğretmenler odası sayısı, laboratuvar sayısı, BT Sınıfı sayısı, Kütüphane sayısı, memur odası sayısı, diğer oda sayısı, bilgilerini "0" (sıfır) olarak girecek, 17, 18 ve 19. Sorularda  "Hayır" seçeneğini seçecektir.

Örneğin A ve B kurumlarının aynı binayı ortak olarak kullandığını düşünelim. Bina Mülkiyeti A kurumuna aitse A kurumu söz konusu forma giderek tüm binanın bilgilerini (ortak kullanan kurumun alanları da dahil) o forma işleyecek. Kendine ait binası olmayan ve A okulunun binasında bulunan B kurumu ise forma gidecek ancak bina mülkiyeti kendine ait olmadığı için yukarıdaki açıklamalarda yazıldığı gibi derslik vb bilgilerini 0 girerek, 17, 18 ve 19. Sorularda  "Hayır" seçeneğini seçecektir.

 

Soru ve sorunlar için İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dahili 171-121 nolu telefonlar aranacaktır.

Hükümet Konağı 3. Kat Çobanlar /AFYONKARAHİSAR - 2722612523

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.