AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programının Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı...
![Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programının Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı...](/meb_iys_dosyalar/2019_11/12111624_dogep.jpg)
Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programının Ekim Ayı Toplantısı 25.10.2019 tarihi saat:16:00'da Çobanlar Çok Programlı Anadolu Lisesinde yapıldı.Toplantıya ilçemizde görev yapan Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri katıldı.Toplantıda değerler ve kavramlar hakkında konuşuldu.