AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programının Aralık Ayı Toplantısı Yapıldı...
![Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programının Aralık Ayı Toplantısı Yapıldı...](/meb_iys_dosyalar/2019_12/23114118_WhatsApp_Image_2019-12-18_at_15.14.04.jpg)
Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programının Aralık Ayı Toplantısı 20.12.2019 tarihi saat:16:00'da Çobanlar İmam Hatip ortaokulunda yapıldı.Toplantıya ilçemizde görev yapan Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri katıldı.Toplantıda ödüllendirme etkinlikleri ödül çeşitleri ve öğrenci üzerinde etkisi hakkında konuşuldu.