AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çok Programlı Anadolu Lisesi Afyonkarahisar Gençler A Kategorisi Boccee İl Şampiyonu...
![Çok Programlı Anadolu Lisesi Afyonkarahisar Gençler A Kategorisi Boccee İl Şampiyonu...](/meb_iys_dosyalar/2017_04/11163418_manYet.jpg)
Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün okul sporları faaliyet proramında yer alan Boccee yarışmalarında Çobanlar Çok Programlı Anadolu Lisesi Gençler A Kategorisinde Kızlarda Afyonkarahisar İl 1.si Erkekler A kategorisinde ise Afyonkarahisar İl 3.sü olmuştur.Göstermiş oldukları başarılardan dolayı öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi öğretmenimiz Eser KÜÇÜKTEPE´yi kutlar başarılarının devamını dileriz.