AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bu Benim Eserim Projesi “Rubrik Küp İle Şifreleme” Başarıya Koşuyor

Bu Benim Eserim Projesi “Rubrik Küp İle Şifreleme” Başarıya Koşuyor

İlçemiz Göynük Ortaokulu 8. Sınıf öğrencilerinden Sultan HAVUZ ve Matematik Öğretmenimiz Ayşe ARSLAN’ın Bu Benim Eserim Projesi Kapsamında Matematik alanında katılmak için hazırladıkları “Rubrik Küp İle Şifreleme” projesi ile ilimizden başvurusu yapılan 279 proje arasında İl Çalışma Grubu tarafından değerlendirilmiş ve Bölge Çalışma Grubu’na gönderilen 96 proje arasına girmiştir.
Bölge Çalışma Grubunun elemeleri sonrasında ilimizden seçilen 14 proje arasına girerek Bölge Bilim Kurulu’ na gönderilmeye hak kazanmıştır. Daha sonra Bilim Kurulu tarafından 8 ilden (Afyonkarahisar, Çanakkale, Bursa, Eskişehir, Yalova, Kütahya, Balıkesir, Bilecik) katılan projeler değerlendirilmiştir. Bu illerden 51 proje bölge sergisine seçilmiştir. Seçilen projelerin 5’i ilimizden olup, projemiz seçilen Projeler arasına girmeyi başarmıştır. 
Projemiz bölge sergisine seçilen 21 Matematik projesinden birisidir. Ayrıca ilimizden seçilen 2 Matematik projesinden birisidir. 
Bölge sergisi 04/05/2015-06/05/2015 tarihleri arasında Eskişehir’de yapılacak olup projemiz bu sergiyi de geçerek Ankara Finallerine katılmayı hedeflemektedir.
Projede emeği geçen Öğretmen ve Öğrencilerimizi Tebrik eder, başarılarının devamını dileriz

Hükümet Konağı 3. Kat Çobanlar /AFYONKARAHİSAR - 2722612523

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.