Atletizm Yarışmalarında dereceye giren Çobanlar Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencilerinden ziyaret.
![Atletizm Yarışmalarında dereceye giren Çobanlar Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencilerinden ziyaret.](/meb_iys_dosyalar/2018_02/20142730_manYet.jpg)
İlçemiz Çobanlar Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 14-15 Şubat tarihlerinde düzenlemiş olduğu Atletizm yarışmalarında Genç Kız(A) takımı il 2.si , Genç Erkek(A) takımı il 4.sü olmuştur. Dereceye giren öğrencilerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ebubekir BOZKURT´u makamında ziyaret ettiler.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Ebubekir BOZKURT atletizm branşında elde ettikleri bu üstün başarıdan dolayı sporcularımızı tebrik etti.Öğrencilerimizin başarılarının devamını diler emeği geçen öğretmen ve idarecilerimizi tebrik ederiz.