AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

81 İLDE OLDUĞU GİBİ ÇOBANLARDA İSTİKLAL MARŞIMIZ TEK BİR AĞIZDAN OKUNDU

M.E.B. yazısı gereği Çobanlar İlçe Milli Eğitim müdürlüğü olarak düzenlenen programla kaymakam Sayın Mücahit ÖZTÜRK, Belediye Başkanı Ali ALTUNTAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim BADAK, İlçe Kurum Müdürleri ve Milli Eğitim Şube Müdürlerimizin katılımlarıyla ilçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesinde Belediye Hoparlöründen İstiklal Marşı çalınmasıyla birlikte ilçe genelinde İstiklal Marşımız tek bir ağızdan tek bir yürek ile coşkuyla okundu.
81 İLDE OLDUĞU GİBİ ÇOBANLARDA İSTİKLAL MARŞIMIZ TEK BİR AĞIZDAN OKUNDU

Çobanlar Çok programlı Anadolu Lisesinde düzenlenen programa okul Müdürlerimz ve öğretmenlerimizin katılımları yanısıra Belediye hapörlöründen İstiklal Marşımızın çalınmasıyla tüm vatandaşlarımızın eşlik etmesi programımıza ayrı bir anlam katmıştır. Pandemi nedeniyle öğrencisiz kalan okullarımız ve sınıflarından uzak kalan öğrencilerimiz İstiklal Marşımızın tek bir ağızdan okunmasıyla birnebze eski coşkulu günlerine dönmüştür. Bu güzel etkinliğin icra edilmesinde emeği olanlara camiamız adına teşekkür ederiz.

12-01-202112-01-202112-01-202112-01-202112-01-2021

Hükümet Konağı 3. Kat Çobanlar /AFYONKARAHİSAR - 2722612523

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.