AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI
![19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI](/meb_iys_dosyalar/2017_06/20143537_manYet.jpg)
İlçemizde, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Çok Programlı Anadolu Lisesi bahçesinde gerçekleştirildi.Törene ilçe Kaymakamı Sn. Ömer Faruk ÖZDEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Ebubekir BOZKURT , İlçe Protokol Üyeleri, Öğrenciler ve halkımızın yoğun katılımıyla çeşitli gösterilerle kutlandı.