AFYONKARAHİSAR
ÇOBANLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
10 Kasım Atatürk´ü Anma Töreni
Ulu Önder, Başöğretmen M.K.Atatürk´ün aramızdan ayrılışının 77. yıl dönümünde; ilçemiz Atatürk Anıtı´na çelenk koyulması ve ardından çobanlar Ortaokulu Turkuaz Konferans salonunda düzenlenen törenle anıldı.![10 Kasım Atatürk´ü Anma Töreni](/meb_iys_dosyalar/2014_09/k_19150439_gaziler.jpg)
İlçemiz Çobanlar Ortaokulu Turkuaz Konferans Salonunda düzenlenen Atatürk´ü anma töreninde Ahmet Özyurt İlkokulu müdürü Selim ZOROĞLU anma konuşmasını yaptı.Ardından Ahmet Özyurt İlkokulu tarafından hazırlanan törende Atatürk´ün sevdiği şarkılar ile Atatürk konulu sinevizyon gösterisi yapıldı. Anma töreninde emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Unutmadık, unutmayacağız ...